Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

SYNERGIA Z INNOWACJAMI

W imieniu organizatorów mamy przyjemność poinformować o konferencji niemieckiego klastra  metalowego, która odbędzie się w mieście Brandenburg an der Havel. W imieniu organizatorów mamy przyjemność ogłosić, że z powodu dużego zainteresowania gości zagranicznych, konferencja oraz część programu “Transfer Metal International” będą tłumaczone na język angielski.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje o tym wydarzeniu oraz link do rejestracji uczestników.

Rada Rozwoju Gospodarczego w ZAB Brandenburg, brandenburska sieć przemysłowa profil.metall wraz z ME Network i Regionalnym Stowarzyszeniem Izb Handlowych serdecznie zapraszają na konferencję klastrową Clusterkonferenz Metal 2015, która odbędzie się

 

w piątek, 16 października 2015 
w University of Applied Sciences Brandenburg (FH Brandenburg) w auli głównej
Magdeburger Str. 50, 14770 Brandenburg an der Havel.

 

Tegoroczna konferencja odbędzie sie pod hasłem „Synergia z innowacjami produktowymi”. Podczas tego spotkania Minister Gospodarki Brandenburgii Pan Albrecht Gerber zaprezentuje nagrodę Brandenburg Innovation Metal Award 2015. Zaprezentowane zostaną również przykłady dobrych praktyk ze świata biznesu i nauki. Ponadto przygotowywana jest  też giełda kooperacyjna połączona z wystawą: innowacyjni profesjonaliści i firmy. Organizatorzy serdecznie zapraszają uczestników zagranicznych do prezentacji podczas tej części. W załączniku znajdą Państwo szablon plakatu, który można wypełnić informacjami o firmie. Zainteresowani uczestnicy będą mogli podczepić swoje wizytówki w celu nawiązania kontaktu. Tym sposobem będzie można zostawić plakat z informacjami i swobodnie uczestniczyć w wydarzeniach konferencyjnych.

Uczestniczy mogą również rejestrować sie na opcjonalną wycieczkę w ZF Friedrichshafen AG in the City of Brandenburg an der Havel.

Autobus kursujący do miejsca konferencji: the University of Applied Sciences Brandenburg (FH Brandenburg) będzie dostępny na życzenie. Z pytaniami dotyczącymi dojazdu i transportu prosimy zwracać się do organizatorów.

Ze względu na sprawy organizacyjne i drukowanie plakatów, rejestracji prosimy dokonać do 5 października 2015 pod poniższym adresem:

http://www.metall-brandenburg.de/de/node/9661

Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia. Dalszych Informacji udziela Pani Dr. Ulla Große (tel. +49 331 660 3886) oraz

Pan  Maciej Monkosa

Project Manager Cluster Metall

Brandenburg Economic Development Board

Steinstrasse 104–106

14480 Potsdam/Germany

T +49 331 660-3243

F +49 331 660-3222

M +49 173 62 77 229

Maciej.Monkosa@zab-brandenburg.de

www.brandenburg-invest.com

www.brandenburg-business-guide.de/en

 

Serdecznie zapraszamy do udziału !

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl