Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Wizyty studyjne studentów Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim

Szanowni Państwo,

✅

Lubuski Klaster Metalowy poszukuje firm, które chciałyby gościć u siebie studentów (głównie kierunków: Informatyka oraz Mechanika i Budowa Maszyn) podczas wizyt studyjnych, które realizowane są w ramach projektu „Kompleksowy program rozwoju AJP w Gorzowie Wielkopolskim = WYSOKA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA + WYKWALIFIKOWANE KADRY DLA GOSPODARKI”, dofinansowanego ze środków EFS.

✅

Zadanie obejmuje przeprowadzenie wizyty dla grupy 5-osobowej, która będzie trwała 4 godziny. Program takiej wizyty obejmuje zapoznanie uczestników ze specyficznymi warunkami funkcjonowania podmiotów oraz istniejącymi rozwiązaniami w przedsiębiorstwach z konkretnej branży. Plan wizyty powinien zawierać prowadzenie bezpośrednich rozmów i dyskusji o zastosowanych technologiach, profilu firmy i wymaganiach stawianych pracownikom. Wizyta studyjna ma na celu zapoznać studentów ze strukturą firmy, zaprezentować zakres działalności pracodawcy oraz obowiązujące zasady rekrutacji i ewentualne formy współpracy (wolontariat, praktyki, staże, zatrudnienie). Dla studentów celem takiej wizyty ma być zwiększenie zawodowych i lepsza orientacja w lokalnym rynku pracy, a dla Państwa będzie to świetna możliwość poznania i zainteresowania firmą przyszłych młodych pracowników.

✅

Wizyty mogą się odbywać zarówno w dni robocze, jak i w weekendy – w dogodnych dla Państwa godzinach. Wizyty mogę być zorganizowane teraz, jak i po Nowym Roku, w pierwszym półroczu 2022.

✅

Wszystkie firmy zainteresowane przyjęciem u siebie studentów w ramach opisanych wizyt studyjnych zapraszamy do kontaktu z biurem klastra (biuro@lubuskiklaster.pl, tel.: 95 722 75 30).

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl