Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

45. KRAJOWA KONFERENCJA BADAŃ NIENISZCZĄCYCH

W imieniu organizatorów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 45. Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących, która odbędzie się w Kołobrzegu w Hotelu Aquarius Spa (http://www.aquariusspa.pl), w dniach 18 – 20 października 2016 r.

Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących jest corocznym wydarzeniem, które w 2016 roku będzie miało swoją czterdziestą piątą odsłonę. KKBN jest miejscem omówienia ostatnich dokonań 
w zakresie badań nieniszczących, jak również inspiracją do dalszych prac naukowych oraz szansą na nawiązanie nowych relacji biznesowych. 45. KKBN będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich uczestników, zapoznania się z nowościami technicznymi i technologicznymi na rynku badań nieniszczących i diagnostyki technicznej.

Potwierdzeniem wyjątkowego znaczenia KKBN jest przyjęcie zaproszenia do udziału w konferencji przez przedstawicieli najważniejszych międzynarodowych, zagranicznych i krajowych organizacji zajmujących się badaniami nieniszczącymi.

TEMATYKA KONFERENCJI:

–      badania nieniszczące w przemyśle, budownictwie, transporcie, energetyce

–      metody, urządzenia, wyposażenie i oprogramowanie wykorzystywane w badaniach nieniszczących

–      diagnostyka techniczna urządzeń i konstrukcji

–      szkolenie personelu i certyfikacja w zakresie badań nieniszczących

–      nowe przepisy i normy dotyczące badań nieniszczących

–      akredytacja laboratoriów badań nieniszczących.

W ramach konferencji zaplanowane są sesje werbalne i plakatowa oraz specjalne sesje warsztatowe, na których zaprezentowane będą uznane na świecie, zaawansowane rozwiązania wspierające prowadzenie badań nieniszczących i dokonywania oceny. Tradycyjnie odbędzie się również wystawa najnowszego sprzętu i rozwiązań przemysłowych.

Do zapoznania się ze szczegółową ofertą konferencji zapraszamy na stronę 45. KKBN, www.kkbn.pl.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl