Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

7. KONGRES KLASTRÓW POLSKICH

W imieniu organizatorów, Związku Pracodawców Klastry Polskie reprezentującego ponad 40 klastrów i inicjatyw klastrowych, które zrzeszają ponad 3000 firm, reprezentujących branże innowacyjne z terenu całej Polski oraz Stowarzyszenia Zachodniopomorski Klaster Chemiczny Zielona Chemia zapraszamy do udziału w 7 edycji wydarzenia pn. Kongres Klastrów Polskich.

Przedmiotem VII Kongresu Klastrów Polskich będzie dyskusja, której hasłem przewodnim jest „Nowe programy europejskie na lata 2021-2027. Finansowanie rozwoju, innowacji i odbudowy Polski w nowej perspektywie finansowej i po kryzysie Covid-19”.

Rok 2021 rok, to pierwszy rok perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027. Jest to więc doskonały moment do wymiany, wypracowanych już często, pomysłów oraz ostatnich możliwych korekt. Jest to dla przedsiębiorców zrzeszonych w klastrach okazja do zapoznania się z planami decydentów i możliwość ich komentowania, a także przygotowania klastrów i ich firm na nowe formy wspierania rozwoju regionalnego. Rejestracja, szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie wydarzenia: link do strony wydarzenia: https://7kongres.klastrypolskie.pl/ link do rejestracji online oraz udziału stacjonarnego: https://app.evenea.pl/event/7-kongres-klastrow/
Wydarzenie towarzyszące: wydarzenie PARP Connect & Scale Up pn. Rozwój innowacyjnych firm przy wsparciu klastrowym – ONLINE  rejestracja https://app.evenea.pl/event/7-kongres-klastrow/.
LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl