Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Air Products Sp. z o.o. – nowy członek Lubuskiego Klastra Metalowego

Air Products – lider wśród producentów i dystrybutorów gazów technicznych w Polsce

Współpracujemy z tysiącami firm z branży przemysłowej, energetycznej, technologicznej i ochrony zdrowia w Polsce i na całym świecie, dostarczając gazy techniczne, spożywcze, specjalne oraz medyczne i suchy lód. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla spawalnictwa, obejmujące oprócz innowacyjnych mieszanek spawalniczych także sprzęt i materiały spawalnicze, również pod cieszącą się uznaniem wśród klientów marką własną Veriforce®. Wdrażamy spawalnicze systemy zrobotyzowane jako Autoryzowany Partner ABB, począwszy od projektu aż po realizację. Z kolei czyszczenie produkowanym przez nas suchym lodem jest wykorzystywane przez wiele branż i swoją skutecznością wciąż zyskuje na popularności.

Dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom, nasi Klienci mogą zwiększyć swoją wydajność, usprawnić procesy technologiczne i zapewnić wyższy poziom usług swoim odbiorcom. Zyskaliśmy szacunek Klientów dzięki naszym innowacjom, dążeniu do doskonałości w działaniu i zaangażowaniu w sprawy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Air Products w Polsce:

  • 25 lat działalności w Polsce
  • Lider na polskim rynku
  • 500 pracowników, zatrudnionych w 26 lokalizacjach
  • Centrum Obsługi Klienta w Siewierzu
  • 150 punktów agencyjnych w całym kraju

Jesteśmy profesjonalistami w produkcji gazów przeznaczonych do spawania, cięcia, podgrzewania i lutowania metali. Jednym z naszych największych osiągnięć w tej dziedzinie jest wprowadzenie na rynek mieszanek osłonowych Linx®, z powodzeniem stosowanych dla technologii MIG, MAG, TIG. Argon oraz mieszanki spawalnicze dostępne są w nowoczesnych butlach Integra® z wbudowanym reduktorem, zapewniających większe bezpieczeństwo oraz efektywność spawania.

Oferujemy także wygodny system dostaw gazów ciekłych do kompaktowych zbiorników CryoEase®, a dla większych odbiorców zbiorniki stacjonarne o dużej pojemności.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Dołączając do ich grona przekonacie się Państwo, że jesteśmy najlepszą firmą, od której warto kupować, z którą warto współpracować i wspólnie kreować sukces Państwa przedsiębiorstwa.

Więcej informacji o naszej ofercie produktowej i usługowej znaleźć można na stronie internetowej:
www.airproducts.com.pl
Air Products Sp. z o.o.
801 100 107
pl@airproducts.com
airproducts.com.pl

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl