Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

DIALOG METALU W EISENHUTTENSTADT

W imieniu naszych niemieckich Partnerów: Metall klaster i Netzwerk profil.metall serdecznie zapraszamy na spotkanie pn. 

Dialog Metalu Brandenburgia Wschodnia w Eisenhüttenstadt – Metal spotyka konstrukcje lekkie

dnia 17.09.2015, od 10:00 do 15:00
IPS-Technologiezentrum, Werkstraße 9, 15890 Eisenhüttenstadt.

Wraz z dialogiem metalu zostaną pokazane i wspierane praktyczne możliwości zastosowania i gospodarcze korzyści wynikające z potencjału innowacyjnego w lekkich konstrukcjach. Przedsiębiorstwa będą mogły porozmawiać z naukowcami prowadzącymi badania nad materiałami dla lekkich konstrukcji. Poza tym przedstawiciele firm przedstawią szanse i wymagania, które wynikają dla nich lub ich poddostawców z wytwarzania konstrukcji lekkich, jak również ich spojrzenie na  potencjał miasta Eisenhüttenstadt i Brandenburgii wschodniej.

Dialog metalu będzie wspierany przez miasto Eisenhüttenstadt, Izbę Przemysłowo-Handlową Brandenburgii Wschodniej jak również HWK Frankfurt (nad Odrą), a także Kompetenznezwerk Metallverarbeitung  i Umwelttechnik Eisenhüttenstadt (KoMU) e.V. Uczestnictwo potwierdził również Sekretarz Hendrik Fischer.

Szczegóły odnośnie programu i dojazdu mogą Państwo zaczerpnąć z załączonych dokumentów. Do zgłoszenia do dnia 9 września 2015r.  proszę wykorzystać stronę Klastra  www.metall-brandenburg.de. Ilość miejsc jest ograniczona. Jednocześnie prosimy o przesłanie do wiadomości LKM Informacji o dokonanej rejestracji.

 

W razie pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Gregor Holst (profil.metall, Tel: 030 2936970, contact@profil-metall.de) i Dr. Ulla Große (ZAB, Tel: 0 331 660-3886, ulla.grosse@zab-brandenburg.de)

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl