Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Dyżur ekspercki: Nowe konkursy w Horyzoncie Europa = nowe szanse dla Ekspertów KE

Zapraszamy wszystkich pracowników naukowych, doktorantów, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów na zdalny dyżur ekspercki poświęcony możliwości zostania Ekspertem Komisji Europejskiej. Zachęcamy również do udziału osoby, które mają już założony profil, ponieważ ważne jest, aby go zaktualizować i sprawdzić, czy nadal jest widoczny dla KE. Wydarzenie odbędzie się 22 lipca 2021 r.

Jeśli posiadają Państwo wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie, działacie w sferze badawczo-rozwojowej lub biznesie i swobodnie posługujecie się językiem angielskim w mowie i piśmie, macie ogromną szansę zostać Ekspertem Komisji Europejskiej oceniającym wnioski projektowe w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa.

Pod koniec czerwca otwarto nabory na wnioski w wielu konkursach. Jest więc to świetna okazja do rejestracji w bazie ekspertów na portalu Funding & tender opportunities, jak i idealny moment dla dotychczasowych ekspertów oraz zarejestrowanych osób do aktualizacji swoich profili.

Pełnienie funkcji eksperta wiąże się z obowiązkami, ale i wieloma korzyściami, nie tylko finansowymi. Jest to szansa uzyskania praktycznej wiedzy w zakresie pisania wniosków, poznania wymagań i oczekiwań KE oraz nawiązania międzynarodowych kontaktów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w zdalnym dyżurze eksperckim, który odbędzie się w dniu 22 lipca 2021 r. Wydarzenie ma formę godzinnych konsultacji on-line ze specjalistami Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE.

Na dyżur obowiązuje wcześniejsza rejestracja. O przyjęciu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Aleksandrą Albińską, konsultantką ds. programów ramowych UE, e-mail: Aleksandra.Albińska@zut.edu.pl, tel. 91 449 4723.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl