Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Gospodarcza Inauguracja Roku 2022

W imieniu Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej zapraszamy do udziału w Gospodarczej Inauguracji Roku 2022, która odbędzie się 3 lutego 2022 r. o godzinie 13.00 w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej 50 (Budynek A3).

Do udziału w tegorocznej edycji zaprosiliśmy znamienitych gości, którzy postarają się przybliżyć uczestnikom zawiłości związane z Polskim Ładem. Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. Witold Modzelewski.

Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładu Piotra Soroczyńskiego, głównego ekonomisty Krajowej Izby Gospodarczej, który podsumuje stan polskiej (i nie tylko) gospodarki w czasie pandemii i postara się nakreślić możliwe scenariusze ekonomiczne na najbliższy rok.

W załączeniu znajdą Państwo zaproszenie wraz ze szczegółowym programem wydarzenia.

Do udziału w formie tradycyjnej zapraszamy wyłącznie osoby zaszczepione oraz „ozdrowieńców”.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 1 lutego 2022 r. poprzez rejestrację na stronie: www.wydarzenia.ziph.pl

Dla pozostałych osób przygotowaliśmy transmisję on-line na naszym kanale w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/JCWpyvEdGVw

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl