Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

ITA – nowy członek LKM

Firma ITA jest polskim przedsiębiorstwem, które od 21 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych. W swojej ofercie posiada rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających.

Rozwiązania dostarczane przez ITA umożliwiają wykonywanie pomiarów o najwyższej dokładności. Systemy pomiarowe i narzędzia skrawające, które oferujemy wykorzystywane są do: zapewnienia jakości wyrobów gotowych, kontroli biernej i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenia badań materiałowych, jak również do wytwarzania przedmiotów z szerokiej gamy materiałów włącznie z trudnoobrabialnymi.

Firmie ITA zaufało już kilkaset przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych reprezentujących bardzo szerokie spektrum branż. Klientami są uznane firmy m.in. z przemysłu samochodowego, lotniczego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych.

Oprócz dostępu do technologii renomowanych producentów systemów pomiarowych i narzędzi skrawających firma zapewnia też najwyższy poziom usług: serwisowych, instalacyjnych oraz szkoleniowych. Posiada własne laboratorium, w którym wykonuje badania materiałowe (własności fizyczne i skład) oraz z zakresu metrologii długości i kąta.

Wiedza i doświadczenie to główne wartości firmy ITA. Zespół tworzy wykwalifikowana kadra inżynierów i ekspertów z dziedziny metrologii przemysłowej oraz narzędziowej świetnie rozumiejących zróżnicowane potrzeby odbiorców. Firma współpracuje z uczelniami wyższymi i instytutami naukowymi wspólnie realizując innowacyjne projekty badawczo – rozwojowe pozwalające tworzyć nowe technologie dla przemysłu.

Zapraszamy do współpracy!

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl