Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Klastrowi przedsiębiorcy wśród nagrodzonych

W minionym tygodniu, w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża odbyło się II Forum Gospodarcze Gorzowski Archipelag Rozwoju w duchu Open Eyes Economy. Tegoroczne spotkanie poświęcone było kompetencjom przyszłości, które na rynku pracy będą niezbędne w dobie gospodarki cyfrowej.
Natomiast podczas gali, wieńczącej Forum wręczone zostały nagrody „Nawigator Biznesu MOF”. W tym roku kapituła oceniała zgłoszenia w pięciu kategoriach, a Nawigatora otrzymało siedmiu zwycięzców – w dwóch kategoriach nagroda została przyznana ex aequo.
Wśród nagrodzonych i wyróżnionych nie zabrakło członków naszego klastra. W kategorii Innowator roku nagrodę otrzymała firma Zakład Mechaniczny MESTIL Sp. z o.o. Oceniano innowacje wprowadzone na przestrzeni ostatnich pięciu lat, a MESTIL został nagrodony m.in. za siłownię cieplną, aparaturę naukowo-badawczą; technologię i urządzenia do instalacji oczyszczania stabilizatu; systemy automatyzacji procesów produkcyjnych maszyny funkcyjnej oraz za patent na „system i sposób napędu turbiny”.
W kategorii STĄD JESTEM wyróżnienie przyznano firmie GOTECH Sp. z o.o., natomiast w kategorii BIZNES ŚWIADOMY SPOŁECZNIE wyróżniono HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Więcej informacji o nagrodzonych-tutaj.
Na temat całej imprezy, więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronach portalu gorzow.pl, a fotorelację autorstwa Łukasza Kulczyńskiego-tutaj.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl