Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

LABORATORIA BADAWCZE, SYSTEMY JAKOŚCI W UNII EUROPEJSKIEJ

Gorzowski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich ma przyjemność zaprosić Państwa do  udziału w IX Międzynarodowej Konferencji „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”, która odbędzie się w dniach 9 – 11 czerwca 2016 r. w Zamku Kliczków i w Dreźnie.

Tematem Konferencji jest „Polsko – Niemieckie Forum Badań Materiałowych, Prezentacja Doświadczeń”. Celem sesji plenarnych i sesji technicznej jest prezentacja aktualnych zagadnień z zakresu badań materiałowych prowadzonych przez laboratoria badawcze instytutów naukowo – badawczych oraz laboratoria przemysłowe w tym badania porównawcze organizowane przez Sekcję Badań Materiałowych Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych „POLLAB”. Znacząca część prezentowanych referatów będzie dotyczyła prezentacji badań związanych z rozwojem nowych technologii wytwarzania oraz wyników poawaryjnych badań materiałowych.

Sesja techniczna zostanie zrealizowana w laboratoriach badawczych firmy IMA Materialforschung und Anwendungstechnik GmbH w Dreźnie.

Informacje dotyczące organizacji i tematyki planowanych sesji Konferencji zawiera załączona poniżej prezentacja-zaproszenie.

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w Konferencji, wysłuchania referatów i wizyty w laboratorium badawczym. Liczymy, że w trakcie konferencji nawiążą Państwo interesujące kontakty, a zdobyta wiedza pozwoli na lepszą realizację zawodowych zadań.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji przesyłając swoje kartę zgłoszenia na adresgorzow@simp.pl. W tytule wiadomości podając IX Konferencja.

Zgłoszenia prosimy dokonać najpóźniej do 30.04.2016.

 

W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy!

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl