Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Lubuski Lider Biznesu

Po roku przerwy Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa wznawia konkurs Lubuski Lider Biznesu. Wraz z początkiem czerwca rozpoczął się nabór wniosków, który potrwa do 15 lipca.

Choć ZIPH zdaje sobie sprawę, że miniony rok nie był łaskawy dla przedsiębiorców i gospodarki chce wyróżnić tych, którzy mimo przeciwności losu co dzień stawiają czoła biznesowym wyzwaniom.

Podstawowym warunkiem udziału w rywalizacji jest prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej przez 2 lata oraz brak zaległości wobec organów skarbowych i ZUS.

Zgłoszenia oceniane będą w czterech kategoriach Lubuskiego Lidera Biznesu oraz Lubuskiego Lidera Innowacji: mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. 

Przedsiębiorstwa zakwalifikowane do drugiego etapu Konkursu i pozytywnie zweryfikowane otrzymują Certyfikat Laureata Konkursu. W każdej z kategorii firm, przyznane zostaną trzy statuetki „Lubuski Lider Biznesu” oraz jedna statuetka „Lubuski Lider Innowacji”. Otrzymają je firmy, które uzyskają najwyższą ocenę Kapituły Konkursu.

Nabór wniosków trwa do 15 lipca br.

Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania ze strony konkursu: lubuskilider.ziph.pl

Zapraszamy do udziału!

Informacje w sprawie konkursu:

T: +48 696 007 665

E: info@ziph.pl

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl