Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Nowi członkowie w LKM

W ostatnim czasie grono klastrowiczów powiększyło się o nowych członków wspierających. Następujące firmy dostrzegły wartość we wspólnych, klastrowych działaniach:


Muxhel Industrial Solutions dostarcza nowe i używane maszyny do spawalni, warsztatów i montowni, dla wykonawców konstrukcji stalowych, producentów maszyn, pojazdów, zbiorników, silosów, rurociągów, cystern, naczep dla klientów z branży stalowej, okrętowej, chemicznej, energetycznej, transportowej, rolnej, budowlanej itd. Zaplecze techniczne pozwala na wykonywanie i dostarczanie autorskich rozwiązań. Doświadczenie handlowe oraz wiedza techniczna pozwala dobierać nietypowe urządzenia czy linie w celu podniesienia produktywności u klientów.


KKC Sp. z o.o. Sp. K. wykonuje usługi w zakresie budowy maszyn, napraw i remontów silników elektrycznych oraz bieżącego utrzymania ruchu w różnych gałęziach przemysłu. Usługi te realizowane są dla zakładów przemysłowych między innymi z branż: chemicznej, papierniczej, motoryzacyjnej, spożywczej i innych na terenie całego kraju. Firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin: mechaników maszyn, tokarzy i frezerów, specjalistów z zakresu naprawy i serwisowania silników elektrycznych oraz automatyków.


Spawsystem Spółka Cywilna to czołowy ośrodek szkolenia spawaczy w Kostrzynie nad Odrą oraz w północnej części województwa lubuskiego. Spawsystem prowadzi nabór przez cały rok, nie posiada klasycznych dat rozpoczęcia kursu. Do każdego uczestnika kursu ośrodek podchodzi indywidualnie, z dbałością dobierając godziny ćwiczeń i ich intensywność. Instruktorzy ośrodka zapewniają pełne wsparcie przez cały okres kursu, są to aktywni zawodowo spawacze i kadra inżynierska z wieloletnim doświadczeniem.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowych firm członkowskich i mamy nadzieję, że możliwości spotkań integracyjno-informacyjnych w firmach wkrótce powrócą i będziemy mogli zapoznać się w realu.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl