Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Podsumowanie Targów SUBCONTRACTING 2023

Po kilku latach przerwy powróciliśmy do udziału  w Targach Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, ze wspólnym stoiskiem klastrowym. Pod szyldem Lubuskiego Klastra Metalowego, w dniach 30.05-2.06.2023 spotkało się pięć firm członkowskich (HOLDING-ZREMB Gorzów S.A., ZM MESTIL Sp. z o.o., Balco Sp. z o.o., PC Soft Systemy Teleinformatyczne, Rekord Pomorze Sp. z o.o.), które brały udział w tej imprezie jako współgospodarze naszego stoiska. Wzorem lat poprzednich Targi SUBCONTRACTING odbyły się razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE oraz Targami Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.

Program imprezy obfitował w liczne wystąpienia ekspertów i praktyków związanych z zarządzaniem łąńcuchami dostaw, cyfryzacją, internacjonalizacją i innymi, aktualnymi tematami. Wśród specjalistów nie zabrakło naszych przedstawicieli. Sylwester Kubała – Dyrektor ds. Marketingu i Handlu reprezentujący firmę HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. – wziął udział w panelu pt.: „Cyfryzacja, internacjonalizacja – impulsy rozwoju przemysłu wytwórczego”.

Równolegle z targami, odbyły się 2-dniowe spotkania kooperacyjne  SUBCONTRACTING MEETINGS 31.05-1.06.2023, dzięki którym możliwe było nawiązanie kontaktu i umówienie spotkań z wybranymi firmami, rónież po zakończeniu targów.

Linki do wybranych informacji związanych z targami oraz galeria fotograficzna z tego wydarzenia:

-https://www.linkedin.com/posts/subcontracting_subcontractingmeetings-b2b-matchmaking-activity-7069982750644019201-FjaG/?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

-https://subcontracting.pl/pl/aktualnosci/cyfryzacja-internacjonalizacja-impulsy-rozwoju-przemyslu-wytworczego-video/

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl