Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Projekt #RazemwKryzysie

Rozpoczynamy w Gorzowie realizację projektu #RazemwKryzysie. Jego głównym celem jest zaangażowanie gorzowian w bezpośrednie wsparcie lokalnych przedsiębiorstw, a przedsiębiorców ma zachęcić do uruchomienia dodatkowej formy sprzedaży swoich usług, w czasie, gdy realnie nie mogą ich realizować.
Kluczem projektu #RazemwKryzysie jest bowiem sprzedaż przez lokalnych przedsiębiorców bonów o różnych nominałach na dowolne produkty i usługi z odroczonym terminem realizacji.

Projekt #RazemwKryzysie jest odpowiedzią na trudną sytuację, w której się znaleźliśmy. Zachęcamy do korzystania z rozwiązań, które mogą pomóc przetrwać w tym trudnym czasie.

#RazemwKryzysie – jak to działa?

Ideą #RazemwKryzysie jest sprzedaż przez lokalnych przedsiębiorców bonów o różnych nominałach na dowolne produkty i usługi z odroczonym terminem realizacji, do której zachęcamy. Umożliwienie takiego sposobu dystrybucji produktów i usług pozwoli generować przychód pozwalający przedsiębiorcy przetrwać.  Zakupiony  voucher  nabywcy będą mogli wykorzystać w późniejszym terminie.  Sprzedaż bonów będzie się odbywać bezpośrednio pomiędzy przedsiębiorcą zaangażowanym w akcję, a mieszkańcem. Zachęcamy do wspólnego angażowania się w inicjatywę.
Wszelkie informacje dotyczące #RazemwKryzysie można znaleźć na stronie gorzow.pl w zakładce „#RazemwKryzysie” tutaj oraz na dedykowanej akcji stronie http://www.gorzow.pl/PL/3520/RazemwKryzysie/ na Facebooku https://www.facebook.com/razemwkryzysie/  i Instagramie https://www.instagram.com/razemwkryzysie/. Tam także znajdzie się baza firm biorących udział w akcji, mających w swojej ofercie bony z odroczonym terminem realizacji. Miasto będzie wspierać tę społeczną inicjatywę przez cały czas jej działania.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl