Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

news_R&D Tech Sp. z o.o.

Automatyzacja produkcji w firmie PROFIMMER dzięki maszynom od R&D Tech Sp. z o.o.

Firma PROFIMMER jest producentem szerokiej gamy stolarki aluminiowej. W asortymencie oprócz produkcji okien i drzwi produkowane są również min. stolarka PPOŻ, fasady aluminiowe, ogrody zimowe, zabudowy tarasów, zabudowy przestrzeni biurowej czy daszki całoszklane.

R&D Tech dostarczyło do firmy PROFIMMER centrum obróbcze Phantomativc M3 i dwugłowicową piłę Precision TS2.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i zaangażowanym podejściem do każdego projektu. Gwarantujemy realizację nowoczesnych aranżacji i niepowtarzalnego wykorzystania przestrzeni, zapewniając wysoką jakość, niezawodność i komfort użytkowania na wiele lat. Na hali produkcyjnej w Zgierzu, w której produkujemy kompletne konstrukcje z aluminium, bazując na najlepszych profilach aluminiowych Aluprof, posiadamy wysoko zaawansowane technologicznie maszyny. Zakup urządzeń Emmegi, to gwarancja jakości i najnowszej technologii, a właśnie jakość naszych produktów jest dla nas sprawą priorytetową. Nasza filozofia opiera się na oferowaniu asortymentu najwyższej klasy, sprawdzonego oraz spełniającego obowiązujące normy prawa budowlanego. Dostarczone przez R&D Tech nowe urządzenia znacząco wesprą procesy produkcyjne – stwierdzają właściciele Beata i Jacek Stępień.

Zakupiona piła to model PRECISION TS2 – piła nowoczesna i ergonomiczna. Urządzenie posiada trzy osie sterowane numerycznie, unikalny, opatentowany przez EMMEGI, elektronicznie kontrolowany system pochylania głowic, zapewniający ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z niespotykaną w innych piłach dokładnością.

Phantomatic M3 to sterowane numerycznie 3-osiowe centrum obróbcze z automatycznym obrotem  narzędzia w trzech stałych pozycjach,  umożliwiające obróbkę 3 płaszczyzn. Przeznaczone do obróbki profili aluminiowych, PVC oraz  lekkich stopów.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl