Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Regionalne Forum Przemysłowe – Konferencja Lubuskiego Klastra Metalowego

Lubuski Klaster Metalowy organizuje Regionalne Forum Przemysłowe, którego główne cele koncentrują się wokół rozwijania przedsiębiorczości i wzrostu konkurencyjności gospodarki regionu, promocji innowacyjnych rozwiązań przemysłowych, wsparcia firm w dążeniu do cyfrowej i zielonej transformacji oraz zapewnienia dalszego rozwoju relacji między nauką, podmiotami biznesu, administracji publicznej i społeczeństwa.

Wydarzenie swoim patronatem objęła Marszałek Województwa Lubuskiego.

Tegoroczne Regionalne Forum Przemysłowe połączone będzie z uroczystymi obchodami jubileuszu
15-lecia Lubuskiego Klastra Metalowego, które odbędą się 16 listopada 2023 i będą stanowiły zakończenie cyklu trzech spotkań tematycznych w ramach Forum:

  • Forum 1: „Zaawansowane materiały. Technologie przyrostowe”, Instytut Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Zielonogórskiego, 25 października 2023, Zielona Góra
  • Forum 2: „Automatyzacja i cyfryzacja produkcji. Ekotechnologie w przemyśle”, Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. w Nowej Soli, 27 października 2023, Nowa Sól
  • Forum 3: „Inteligentne procesy i urządzenia produkcyjne. Zarządzanie produkcją. Integracja systemów biznesowych”, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, 16 listopada 2023, Gorzów Wlkp.

Zakres tematyczny Forum pokrywa się z zagadnieniami poruszanymi w ramach utworzonego przez LKM Partnerstwa pn. SMART FACTORY 4.0. i wierzymy, że realizacja planowanych działań przyczyni się do bliższego poznania wszystkich uczestników partnerstwa, a tym samym wpłynie na znaczne podniesienie jego potencjału do generowania innowacyjnych rozwiązań przemysłowych.

Chcielibyśmy, aby Regionalne Forum Przemysłowe stało się cyklicznym wydarzeniem Lubuskiego Klastra Metalowego promującym obszar przemysłowy naszego województwa.

Wydarzenie tego typu nie może się udać bez wsparcia wielu firm i organizacji, dlatego serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów w Państwa kalendarzach, do udziału w poszczególnych częściach Forum.

Poszczególne warsztaty to przede wszystkim dobra okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami branżowymi, ale też możliwość promowania własnej działalności.

Serdecznie zapraszamy na Regionalne Forum Przemysłowe – Konferencja Lubuskiego Klastra Metalowego. Formularz rejestracji

Program Forum 1 i 2.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl