Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Spotkanie informacyjno – integracyjne członków Lubuskiego Klastra w TELEMOND HOLDING

12 czerwca br. TELEMOND HOLDING i Lubuski Klaster Metalowy zorganizowali kolejne spotkanie informacyjno – integracyjne członków Lubuskiego Klastra Metalowego. Tym razem gospodarzem spotkania była firma TELEMOND HOLDING, w Kostrzynie nad Odrą. W spotkaniu uczestniczyli prezesi, dyrektorzy i kierownicy firm zrzeszonych w Lubuskim Klastrze Metalowym. Uczestników spotkania przywitali: członek zarządu Telemond Holding pan Dieter Schneider i prezes zarządu Lubuskiego Klastra Metalowego pan Andrzej Graczykowski.
Program spotkania obejmował prezentację TELEMOND Holding i TELESKOP Sp. z o.o. oraz informacje nt. praktycznej nauki zawodu realizowanej w firmie, która jest wzorcowa i może służyć innym firmom za przykład dobrych praktyk stosowanych w tym obszarze.
Uczestnicy mieli również możliwość zwiedzić wydziały produkcyjne firm TELESKOP Sp. z o.o. i MONTEL Sp. z o.o.
Następnie pan Maciej Borowski z Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaprezentował aktualne zasady wspierania nowych inwestycji w strefach.
Na koniec uczestnicy przedyskutowali ofertę Lubuskiego Klastra Metalowego i jego członków w poszukiwaniu obszarów współpracy. Jednym z tych obszarów jest projekt ViVA 4.0, do udziału w którym otrzymali zaproszenie wszyscy uczestnicy spotkania.
Dziękujemy gospodarzom tego spotkania za serdeczne i miłe przyjęcie i mamy nadzieję, że będzie ono owocne dla wszystkich członków klastra.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl