Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Subcontracting 2021

To już dziewiąta edycja Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które w tym roku odbyły się w dniach 31.08-3.09.2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Miały one miejsce równolegle z blokiem targów ITM Industry Europe. Wydarzenie dedykowane było podwykonawcom przemysłowym z całej Polski i zagranicy, a jego głównym celem było zaaranżowanie spotkań zleceniodawców z wykonawcami, reprezentującymi różne sektory gospodarcze.
Była to pierwsza edycja, podczas któtej nasz klaster nie miał swojego stoiska targowego, jednak nie zabrakło tam naszej obecności. Nasi przedstawiciele odbyli wiele rozmów i spotkań, m.in. z naszymi partnerami z Niemiec: Merie-Christin Menke i Maciejem Monkosą z WFBB GmbH, z dyrektorem TargóW DREMA i prezesem stowarzyszenia DROMA, z przedstawicielami włoskiej izby przemysłowo-handlowej i włoskimi przedsiębiorcami.
Natomiast na zaproszenie Klastra Obróbki Metali, nasz reprezentant Sylwester Kubała (Dyrektor Oddziału REMBUD-ZREMB HOLDING-ZREMB Gorzów S.A) wziął udział jako ekspert w seminarium na temat skutecznego rozwoju eksportu.
Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji targów uda nam się powrócić do licznego udziału w tej imprezie i do wspólnego stoiska klastrowego.
Więcej informacji na stronach targów: https://www.subcontracting.pl/pl/multimedia/ i https://itm-europe.pl/pl

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl