Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

SUBCONTRACTING-DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK

Za nami piąta edycja targów SUBCONTRACTING ze wspólnym stoiskiem klastrowym. Tegoroczne spotkanie, tak pozytywnie odebrane, nie odbyłoby się bez  zaangażowania i przedtargowej kampanii informacyjnej naszych współwystawców. Dlatego pragniemy bardzo serdecznie podziękować za udział w tym wydarzeniu.

Wyrażamy nadzieję, że targi upłynęły pod znakiem spotkań i rozmów w sprzyjającej atmosferze oraz były okazją do nawiązania dobrze rokujących kontaktów biznesowych. 

Podczas poznańskich targów SUBCONTRACTING 2016 zaprezentowało się 78 wystawców z Bułgarii, Estonii, Litwy, Polski, Niemiec i Portugalii. W rekordowej liczbie 270 spotkań kooperacyjnych SUBCONTRACTING MEETINGS uczestniczyło 83 oferentów usług podwykonawczych i potencjalnych zleceniodawców. Oprócz polskich przedsiębiorców w rozmowach wzięli udział przedstawiciele firm z Bułgarii, Czech, Finlandii, Francji, Litwy, Niemiec, Norwegii, Portugalii oraz Słowacji.

Pełni pozytywnych wrażeń po minionej edycji, już dziś pragniemy Państwa zaprosić do wspólnego planowania i współtworzenia kolejnej edycji targów, które odbędą się w dniach 6 – 9 czerwca 2017 roku, razem z targami ITM Polska.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl