Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Targi Hannover Messe 2019

Lubuski Klaster Metalowy wraz z Gorzowskim Ośrodkiem Technologicznym Parkiem Naukowo Technologicznym Sp. z o.o., Wydziałem Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża, PUH TEST Sp. z o.o. Sp. K., Zakład Mechaniczny MESTIL Sp. z o.o. oraz Rafi Sp. z o.o. uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe 2019.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było „Zintegrowany przemysł – inteligencja przemysłowa”, który podkreśla rosnące znaczenie sztucznej inteligencji oraz uczenia się maszyn w przemyśle produkcyjnym oraz energetycznym. Najlepsze technologie i innowacje z całego świata prezentowane były w sześciu głównych sektorach wystawienniczych: zintegrowana automatyka, ruch i napędy, zintegrowana energia, cyfrowa fabryka, dostawy przemysłowe, ComVac, badania i technologia. W tym roku targi Hannover Messe trwające od 1 do 5 kwietnia rozszerzyły swój zakres ze względu na połączenie z Targami CEBIT. Obu imprez nie trzeba przedstawiać firmom z branży – to synonim otwartości na świat i prestiżu. W ciągu pięciu dni wzięło w nich udział 6500 firm z 75 krajów.

Podczas targów uczestniczyliśmy w spotkaniu roboczym z przedstawicielami klastrów: Cluster Metall Brandenburg i Cluster Verkehr, Mobilität und Logistik.

Więcej informacji o targach na stronie internetowej

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl