Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

TOP FENCE – nowy członek w LKM

Z przyjemnością informujemy, że do grona członków klastra dołączyła kolejna firma.

Firma TOP FENCE to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i montażem: konstrukcji stalowych, schodów technicznych, balustrad stalowych i aluminiowych oraz innych specjalistycznych elementów stosowanych w instalacjach przemysłowych jak i w budownictwie.

Współpracę z nimi cechuje optymalizacja dokumentacji projektowej pod kątem oczekiwań klienta, mająca na celu uproszczenie i przyspieszenie produkcji oraz zmniejszenie wagi konstrukcji przy zachowaniu norm i założeń projektu.
Chcąc sprostać najbardziej wymagającym klientom TOP FENCE stawia na stałą kadrę produkcyjną oraz zarządzającą, która doskonale rozumie i realizuje misję i wizję firmy.

Firma działa od 2008 roku, nieustannie się rozwijając. Podwyższa moce produkcyjne oraz poszerza grono zaufanych dostawców materiałów i usług.
Obecne możliwości wytwórni pozwalają na wyprodukowanie i montaż do 60 ton konstrukcji stalowych miesięcznie lub do 1000 metrów bieżących. Aktualnie TOP FENCE realizuje nową strategię opierającą się na eksporcie usług na rynki zachodnie. Firma TOP FENCE to także produkcja i sprzedaż ogrodzeń. W ofercie firmy znajdują się między innymi: siatki i panele ogrodzeniowe, bramy wjazdowe, bramy garażowe, furtki, elementy kute, automatyka do bram oraz ogrodzenia ozdobne wykonywane pod zamówienie.
Hurtownia ogrodzeniowa TOP FENCE świadczy również usługi w zakresie montażu ogrodzeń oraz napędów do bram. Jest licencjonowanym przedstawicielem włoskiej firmy BFT, producenta automatyki do bram.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.konstrukcjezestali.pl

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl