Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Warsztaty sieciujące w ramach procesu wyznaczenia kluczowych obszarów badawczo-rozwojowych Lubuskich Inteligentnych Specjalizacji

W imieniu Departamentu Innowacji i Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego serdecznie zapraszamy przedsiębiorstwa, centra naukowo-badawcze, instytucje otoczenia biznesu, przedsiębiorstwa nowoczesnych technologii zainteresowane pozyskaniem środków na badania, rozwój i innowacje w nowej perspektywie finansowej oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem branży w której funkcjonują na warsztaty sieciujące w ramach procesu wyznaczenia kluczowych obszarów badawczo-rozwojowych Lubuskich Inteligentnych Specjalizacji. Będzie to również świetna okazja do poznania innych firm i instytucji oraz nawiązania współpracy. Warsztaty odbędą się w formule on-line w godzinach 9:00-12:00 w następujących terminach (w czwartki):

  • 15 kwietnia 2021 r. – Zielona gospodarka i inne potencjalne inteligentne specjalizacje
  • 22 kwietnia 2021 r. – Zdrowie i jakość życia i inne potencjalne inteligentne specjalizacje
  • 29 kwietnia 2021 r. – Innowacyjny przemysł i inne potencjalne inteligentne specjalizacje.

Celem warsztatów jest poinformowanie i przygotowanie podmiotów lubuskiego systemu innowacji do aplikowania w konkursie na kluczowe obszary badawczo-rozwojowe (B+R) Lubuskich Inteligentnych Specjalizacji, konkurs natomiast zmierza do wyłonienia konsorcjów jakie będą generować projekty badawczo-rozwojowe i innowacyjne w ramach wsparcia RPO 2021-2027. Warsztaty organizuje Departament Innowacji i Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Rejestracja na warsztaty dostępna jest pod linkiem: https://forms.gle/iRBRx7raQLPzPsRd8.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl