Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

XI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA – LABORATORIA BADAWCZE, SYSTEMY JAKOŚCI W UNII EUROPEJSKIEJ

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) Oddział w Gorzowie Wielkopolskim wraz z Sekcją Badań Materiałowych Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w:
XI Międzynarodowej Konferencji „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”.
Wydarzenie to będzie miało miejsce 9-11 czerwca 2022 r. w Hotelu Woiński Spa w Lubniewicach. Wsparcie merytoryczne naszej Konferencji zapewnia Sekcja Badań Materiałowych Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB. Uczestnikami są zarówno pracownicy jednostek badawczych jak i przedstawiciele laboratoriów przemysłowych, reprezentujących szeroki wachlarz branż – od przemysłu ciężkiego, poprzez motoryzację aż po technologie związane z wytwarzaniem materiałów kompozytowych i tworzyw sztucznych, a także przedstawiciele towarzystw klasyfikacyjnych i jednostek akredytowanych .
W trakcie konferencji na sesjach plenarnych i plakatowej zostaną poruszone tematy dotyczące m.in. aktualnie prowadzonych badań materiałowych, w tym badania porównawcze. Sesja techniczna zostanie zrealizowana w laboratoriach Fraunhofer-Institut für Angewandte Polymerforschung IAP Forschungsbereich Polymermaterialien und Composite PYCO w Wildau.

Tematyka konferencji:

  • Prezentacja wyników badań i doświadczeń laboratoriów związanych z zastosowaniem nowych materiałów i rozwojem nowych technologii.
  • Prezentacja wyników badań i doświadczeń laboratoriów z zakresu wytwarzania i eksploatacji urządzeń oraz porównań międzylaboratoryjnych.
  • Zagadnienia związane z akredytacją – uznawaniem laboratoriów i certyfikacją personelu badawczego w odniesieniu do wymagań norm europejskich. Cyfryzacja laboratoriów i badań.
  • Prezentacja prac badawczych oraz zwiedzanie laboratoriów Fraunhofer-Institut für Angewandte Polymerforschung IAP Forschungsbereich Polymermaterialien und Composite PYCO w Wildau.

Ulotka XI Konferencji

Formularz zgłoszenia referatu

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Formularz rejestracji elektronicznej

Kontakt do organizatorów konferencji:

Ryszard Bartz, tel. 604 849 280
Włodzimierz Fleischer, tel. 501 181 511

źródło: www.gorzow.simp.pl

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl