Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Zaproszenie – Stacjonarne LUBUSKIE FORUM INNOWACJI – 8 kwietnia

W imieniu Departamentu Rozwoju i Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego zapraszamy do udziału w LUBUSKIM FORUM INNOWACJI (LFI), tym razem w formule stacjonarnej. Spotkanie poświęcimy m.in. działalności centrów naukowo-technologicznych: Gorzowskiemu Ośrodkowi Technologicznemu, Parkowi Technologicznemu Interior oraz tworzonemu Klastrowi Kosmicznemu.

Ponadto przedstawiona zostanie bieżąca sytuacja związana z możliwościami dofinansowania projektów innowacyjnych, konkursem na wybór obszarów kluczowych w ramach Lubuskich Inteligentnych Specjalizacji i możliwościami ich przyszłego rozwoju oraz przedstawienie prac nad Lubuskim Festiwalem Innowacji w 2022 roku.

Udział w spotkaniu to świetna okazja do poznania bieżących trendów innowacji, badań i rozwoju oraz możliwości nawiązania współpracy w tym zakresie.

LFI jest organem doradczo-konsultacyjnym działającym przy Marszałku Województwa Lubuskiego, którego misją jest wspieranie samorządu województwa oraz organizacji i instytucji zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem innowacji.

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia (piątek), w godz. 9.00 – 12.00

Miejsce: Muzeum Ziemi Lubuskiej, al. Niepodległości 15, 65-048 Zielona Góra

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod linkiem: https://forms.gle/98KBVMKjuJrDevpr9

W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt: innowacje@lubuskie.pl

PROGRAM: LFI Kwiecien 2022 Biznes

źródło: www.investinlubuskie.pl

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl