Lubuski Klaster Metalowy
ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

Zatrudnianie cudzoziemców z uwzględnieniem najnowszych zmian – szkolenie


Lubuski Klaster Metalowy we współpracy z Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego serdecznie zapraszają na szkolenie „Zatrudnianie cudzoziemców z uwzględnieniem najnowszych zmian”. Szkolenie organizowane jest w ramach sieci Enterprise Europe Network, a trenerem będzie p. Łukasz Żak, prawnik z wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się w tematyce zatrudniania cudzoziemców, świadczenia usług transgranicznych i delegowania pracowników, prawa pracy i kooperacji międzynarodowej przedsiębiorstw. Temat szkolenia jest szczególnie istotny w związku napływem do Polski uchodźców z Ukrainy i ich ewentualnym zatrudnieniem w świetle przyjętej właśnie specustawy. Program szkolenia znajduje się w załączniku.

Szkolenie odbędzie się 29 marca 2022 r. w godz. 9:00 – 14:00 w Gorzowie Wlkp., ul. F. Chopina 52, blok 5, sala 214, Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Zainteresowanych prosimy o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres biuro@lubuskiklaster.pl W mailu prosimy podać nazwiska uczestników, nazwę firmy i dane kontaktowe.

Szkolenie jest bezpłatne, o rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń.

LOKALIZACJA:

ul. Jagiellończyka 17/1
66-400 Gorzów Wlkp.

KONTAKT:

tel.: +48 95 722 75 30
e-mail: biuro@lubuskiklaster.pl